Kontakt / Współpraca

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy z wydawnictwami, stronami oraz autorami. Rozważam każdą propozycję i odpisuję na wszystkie wiadomości. Jeśli więc chciałbyś, abym przeczytała Twoją książkę, a jej recenzję umieściła na swoim blogu, napisz do mnie na adres mailowy:


Zasady współpracy:

 1. Na przeczytanie i zrecenzowanie jednej książki zastrzegam sobie miesiąc. Jeśli z przyczyn losowych, niezależnych ode mnie, publikacja znacząco przesunęłaby się w czasie, poinformuję Cię o tym fakcie drogą mailową.
 2. Recenzje, które publikuję, są moimi własnymi, szczerymi opiniami. Jeśli książka mi się spodoba, zauroczy mnie, to napiszę o tym, a jeśli mi się nie spodoba to również o tym wspomnę. Piszę je szczerze i fakt czy daną powieść dostałam od wydawnictwa czy też nie, nie zmieni mojej opinii. Jednak zawsze staram się znaleźć choćby małe plusy w czytanej przeze mnie książce.
 3. Książki, które czytam najchętniej to romanse. Natomiast nie czytam książek o tematyce religijnej, sportowej, biografii, autobiografii oraz poradników.
 4. Swoje recenzje, poza blogiem, umieszczam również na portalu:
W swoich recenzjach posługuję się skalą ocen. Jest ona taka sama jak ta znajdująca się na portalu lubimyczytac.pl:

1 - beznadziejna
2 - bardzo słaba
3 - słaba
4 - może być
5 - przeciętna
6 - dobra
7 - bardzo dobra
8 - rewelacyjna
9 - wybitna
10 - arcydzieło


2 komentarze:

 1. 1. "Czytam głównie literaturę młodzieżową lecz nie stronię też od innych gatunków literackich." Przed słowem "lecz" powinien znaleźć się przecinek.

  2. "Jeszcze nie zdarzyło się abym przeczytała książkę, która nie przypadła mi do gustu." Przed "abym" trzeba wstawić przecinek.

  3. "Jeżeli z przyczyn losowych, termin uległby zmianie" Przecinek jest zbędny

  4. "Książek otrzymanych bez wcześniejszego uzgodnienia nie mam obowiązku oddawać, ani recenzować." Przed "ani" nie stawia się przecinka.

  5. Na końcu każdego punktu powinien znaleźć się przecinek albo średnik (wyłączając ostatni punkt każdego nagłówka, bo na jego końcu trzeba postawić kropkę).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS Staraj się popełniać mniej błędów! Tym bardziej, że prowadzisz bloga o tematyce książkowej.

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia